Warning: A non-numeric value encountered in /home/zemark/domains/demarkus.lt/public_html/wp-content/themes/rttheme16/content_generator.php on line 107

Apie mus

Pagrindinės įmonės veiklos sritys yra indų, avalynės bei žūklės prekių importas, eksportas, didmeninė prekyba.

Atsižvelgdami į technologijų progresą, stengiamės neatsilikti ir žengti koja kojon. Suprasdami, kokia šiais laikais svarbi informacija apie produktą, dirbame ties šiuo klausimu. Savo klientams pateikiame išsamų mūsų platinamos produkcijos aprašymą bei kitas reikšmingas detales.

Mūsų kolektyvas sudarytas iš prekybos bei marketingo sričių specialistų, todėl nuolat stebėdami šias sritis, bei domėdamiesi naujausomis tendencijomis savo klientams galime pasiūlyti ne tik kokybiškas prekes už žemas kainas, tačiau ir konsultuoti pardavimų bei reklamos klausimais.

Be darbinių reikalų, mus visus vienija meilė gamtai, todėl  įvairių akcijų ar išvykų į gamtą metų, ją puoselėjame ir tvarkome. Šio pomėgio propagavimas suteikia galimybę išbandyti pačių platinamus produktus, įsitikinti jų funkcionalumu bei kokybę.

Savo klientams esame įdomūs todėl, kad visi mūsų klientai mums yra vienodai svarbūs ir visiems rodome didžiulį dėmesį, o reikalui esant ištiesiame pagalbos ranką.