Warning: A non-numeric value encountered in /home/zemark/domains/demarkus.lt/public_html/wp-content/themes/rttheme16/content_generator.php on line 107

Žūklės reikmenys

Esame atstovai vienos didžiausių Ukrainoje kompanijos „Flagman“ produkcijai Lietuvoje. Tai kompanija turinti didžiulę patirti žvejybos reikmenų gamyboje ir yra žinoma ne tik Ukrainpoje, bet ir toli toli už jos ribų. Kompanijoje dirba nemažai žinomų sportininkų, kurių sukauptos žinios ir patirtis pritaikoma kuriant naujus ir tobulinant jau sukurtus produktus. Mūsų žvejams galime pasiūlyti pilną šios kompanijos asortimentą nuo kabliukų iki ričių ir meškerykočių.

Dar viena žūklės reikmenų niša, kurią atstovaujame, tai „Arsenal“ produkcija, šie gamintojai gamina įvairias dugninės meškerės sistemėles, kurių galime pasiūlyti daugiau kaip 50 skirtingų variantų. Gamykla, kurioje šios sistemėlės gaminamos yra idomi tuo, jog jie ne tik patys riša sistemėles, tačiau patys ir gaminasi jų komponentus, todėl jų surištoms dugninės meškerės sistemėlėms nėra lygių kokybės atžvilgiu. Taip pat esame šio prekės ženklo atstovai Lietuvoje.